Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Senorzy nie zwalniaja tempa

• autor: skorupiarz, 2010-08-22 21:10

Karolina nie zwalnia tempa.W kolejnym meczu zdobyli 5 bramek i pokonali GRANIT Roztokę 5:3 ,początek meczu nie zapowiadał łatwego zwycięstwa Karoliny.Nasi grali źle ,widać było brak nieobecnych podstawowych. zawodników Charytanowicza i P.Krzeczowskiego.Jeszcze dobrze się mecz nie rozpoczął a przegrywamy 0:1,Granit rozpoczyna mecz, ze środka piłkę na prawą stronę dostaje S.Józefiak posyła piłkę wzdłuż bramki a wbiegający w  nasze pole karne Myśliński pakuje piłkę do własnej bramki a Roztoka cieszy się z prowadzenia.Wyrównanie pada w 25 minucie Krawczyk wycofuje piłkę przed pole karne do Ptaka a Mati posyła piłkę w kierunku bramki ta odbija się od zewnętrznej strony prawego słupka i wpada do bramki.W 31min.Krawczyk posyła długim podaniem piłkę w pole karne do Jarzęmbowskiego a ten posyła piłkę miedzy nogami Śliwy i prowadzimy 2:1.Cztery minuty później podanie od Ptaka wykorzystuje Krawczyk podwyższając na 3:1

Po zmianie stron Karolina stara się powyższyć wynik i udalo sie to w 51min.Ignatowicz podaje z lewej strony na środek do Ptaka a ten umieszcza ponownie piłke w siatce.W 67 minucie nasza obrona nie moze pożądnie wybić piłkę z przed naszej bramki i kapitan Granitu umieszcza piłkę w naszej bramce.W 81 minucie najlepszy na boisku Krawczyk dostaje  podanie od Ptaka ciagnie lewą stroną i umieszcza piłke w krótkim rogu tuż przy lewym słupku.Po tej bramce do glosu dochodzą zawodnicy Granitu, a nasza obrona nie może sobie poradzić z ich atakami jedna z takich akcji przyniosla kolejnego gola dla gości.W 86 min Pyda z S Juzefkiem zagrali z klepki i ten drugi ustala wynik spotkania 5:3 dla Karoliny