Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Mogło być wyżej!!!!!!!!

• autor: skorupiarz, 2010-09-19 21:59

Seniorzy KAROLINY wygrali piąty mecz w tym sezonie pokonując na wyjeździe ZIELONYCH Mrowiny 4:1. Pierwszą połowę na pewno nasi piłkarze chcieliby szybko zapomnieć, a szczególnie Grzegorz Ignatowicz, który w pierwszej połowie zmarnował kilka dogodnych sytuacji. Już w 2 min. mogliśmy prowadzić 1:0, Krawczyk wrzuca w pole karne piłkę, ale szczęśliwie Misura wybija ją na róg. Karolina ciśnie, a bramkę zdobywają Zieloni. Klimala podaje w pole karne do Łuczaka, a ten pokonuje Leletkę. W 17 min. Ignatowicz znalazł się sam na sam z Trawczyńskim, ale niestety przewraca się w polu karnym. Minutę później ponownie szanse dostaje Ignatowicz. Ptak wykonuje wolnego przed polem karnym do piłki dochodzi ,,Giena" i posyła ją nad bramką. Za chwile ponownie wolnego wykonuje Ptak, a Jarzembowski trafia piłką z głowy w Trawczyńskiego. W 22min. ponownie dobra okazja Ignatowicza tym razem strzał z głowy w bramkarza. W 34min. w polu karnym faulowany jest Karpacz, Ignatowicz wykonuje rzut pośredni z 12 metrów Ignatowicz lekko posyła piłę w kierunku bramki i Zieloni wybijają piłkę w pole. W 38min. padło wyrównanie, Jarzembowski wycofuje przed pole karne piłkę do Karpacza, a Łukasz huknął płaskim strzałem w lewy róg bramki i mamy 1:1.
    Po zmianie stron Karolina ponownie mocno zaatakowała Jarzembowski znalazł się  przed bramką i trafia w Trawczyńskiego. Minutę później było już 2:1 dla Karoliony, Krzeczowski doszedł do odbitej piłki od obrońców Zielonych przed polem karnym i strzelił w światło bramki wyprowadzając Karolinę na prowadzenie. W 50 min.Trawczyński broni strzał Krawczyka nogami. 3 min. później z prawej strony rzut wolny mają Zieloni, Klimala wrzuca w pole karne, a Łuczak strzela głową obok lewego spojenia. W 66min. bliski strzelenia bramki był Borowiec lecz po jego strzale piłka przechodzi obok słupka. Minutę później Łuczak strzelił mocno na szczęście Leletko pewnie broni. Od 75min.prowadzimy 3:1 Ptak otrzymał podanie od Sienkiewicza i umieszcza ją w bramce. Karolina panuje przed bramką Zielonych, ale nie może tego udokumentować bramką (sytuacje marnują Krawczyk,Ignatowicz,Sienkiewicz w 74,84,85min.). Zieloni mają też sytuację w 78min. Łuczak przenosi na szczęście piłkę nad naszą bramką. W 82 min.podcięty w polu karnym jest Ptak lecz sędzia Nerlo nie dopatruje się faulu. W 86min.wreszcie budzi się Ignatowicz, dostaje z prawej strony podanie od Karpacza i posyła piłkę do siatki ustalając wynik spotkania 4;1 dla Karoliny. Jeszcze przed końcem spotkania dobrym strzałem popisuje się Ratajczyk piłka po jego strzale mija spojenie słupka z poprzeczką.
   Kolejne zwycięstwo cieszy, ale skuteczność martwi, tyle sytuacji co mieli dzisiaj nasi seniorzy i gdyby wykorzystali choć połowę z nich to wynik mógł być o wiele wyższy.

Zawodnicy za sprawą naszego serwisu pragną podziękować naszym kibicom, którzy przez cały czas głośno ich dopingowali. Podziękowania kierują też do p. G. Grzegorzewicza burmistrza Jaworzyny, który zawsze ich wspiera w trudnych chwilach jak również za to, że po meczu podziękował im za mecz.