Słaba pierwsza połowa

• autor: skorupiarz, 2010-10-10 18:56

Dzisiejszy mecz miał być łatwym spotkaniem,w którym mieliśmy zdobyć łatwo 3 punkty jednak tak nie było.Karolina w pierwszej połowie zagrała słabo,naszym zawodnikom nie kleiła się gra w porównaniu z Czarnymi,którzy wyglądali na bardziej zgrany  zespół.Już w 5min.mogli objąć prowadzenie,po błędzie Pierkowskiego Rutecki wychodzi sam na sam z Wojcieszkiem ,Mariusz pewnie łapie piłkę po jego strzale.W odpowiedzi Po podaniu Ptaka strzela obok naszej bramki.W 9min.złe wybicie Wojcieszka na szczęście nie celnie uderza Jaje.Jednak 5 minut później przegrywamy już 0:1.Nieporozumienie Pierkowskiego i K.Zgóreckiego wykorzystuje Kwiatek i strzałem z 16 metrów nie dał szans Wojcieszkowi.Karolina chce odrobić szybko straty ale niestety nic nie wychodziło a Czarni mają kolejną szanse na bramkę, w 23 min.Darmochwał posyła piłkę nad nasza bramką z linii pola karnego.W 27 wyrównuje Ptak.Karpacz podaje piłkę w kierunku Ignatowicza a ten przepuszcza dalej do Ptaka a Mateusz strzela po ziemi w długi róg i jest 1:1.Dwie minuty później mogło być 2:1 dla nas lecz Karpacz pudłuje na pusta bramkę po błędzie Jesionowskiego z 12 metrów.W 37min.Karpacz ogrywa rywala w polu karnym podaje do Ignatowicza a Grzesiek posyła piłkę obok bramki.Jeszcze w 38min Ptak strzela z rzutu wolnego z 25 metrów wprost w Jesionowskiego, za chwilę Czarni przeprowadzają akcję po której Jaje strzela obok naszej bramki
  Po zmianie stron Karolina przyspiesza dążąc do strzelenia kolejnej bramki,ale bez skutecznie.W 55min.Ignatowicz zostaje uprzedzony przez Jesionowskiego.Czas uciekał a Karolina ciągle nie może zdobyć bramki aż dopiero w 71 minucie Ptak na raty trafia do siatki,pierwszy strzał z 11 metrów paruje Jesionowski ale dobitka była juz skuteczna.Cztery minuty póżniej Ignatowicz wykorzystuje dokładne podanie od Ptaka umieszczając piłkę w krótkim rogu bramki Czarnych.Nie minęła minuta a prowadzimy 4:1 na strzał z 18 metrów decyduje się Krawczyk,bramkarz gosci niesiega piłka a ta wpada do bramki.W 84 minucie sygnalizowana była zmiana w Karoliny z boiska miał zejść Łukasz Karpacz ale jeszcze przed zejściem z placu gry Łukasz popisuje sie pieknym strzałem z 15 metrów piłka odbija się od poprzeczki i wpada do siatki.Po zdobyciu bramki schodzi z boiska przy owacjach kibiców.Na koniec spotkania Czarni zdobywają drugiego gola Kwiatek decyduje się na strzał za pola karnego pilka wpada w same okienko bramki Wojcieszka.Mimo słabej gry zwłaszcza w pierwszej połowie nasi zawodnicy przechylają szale zwycięstwa na swoją stronę.Karolina zaczęła grać dopiero osttnie 20 minut w ktorych strzeliła 4 bramki.
  W czasie meczu kibice dostali przechowywaną przez kilka lat flagę ,która pamięta jeszcze czasy okręgówki.Flagę tą przechowywał na lepsze czsy były zawodnik(bramkarz)i kibic  naszej KAROLINY Paweł Kowalski przebywajacy obecnie w Angli,flagę podarował jego tato Zbigniew za co kibice dziękują!

autor: krychoztyzos123 2010-10-10 20:33:33

Profil krychoztyzos123 w Futbolowo Ogień ..!!! 3 Punkty nasze ;) MKS<3

autor: ~benzema 2010-10-11 09:35:10

avatar Nie każdy mecz wygra się w pięnym stylu, ważne żeby mecze wygrywać, poza tym akcje po których padały bramki całkiem przyzwoite. Widać ,że grzesiek wraca powoli do dawnej dyspozycji.Po remisie i przegranej liderów znów jesteśmy blisko pierwszego miejsca.

autor: ~ciacho 2010-10-11 11:48:59

avatar wynik,oprawa,kibice super!

autor: ~anonim 2010-10-11 16:11:11

avatar Dziekujemy Paweł ;) Dobry mecz MKS:)

autor: pumeksior 2010-10-11 17:12:45

Profil pumeksior w Futbolowo Panowie poprawic gre w srodku pola i z Jaroszowa przywozimy 3pkt!

autor: ~anonim 2010-10-15 12:13:59

avatar Z tym Pawłem , chyba przesada?

autor: ~anonim 2010-10-15 19:57:48

avatar dlaczego przesada??

autor: ~anonim 2010-10-16 18:33:48

avatar Tylko Paweł grał! BRRR!