Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Passa trwa dalej

• autor: skorupiarz, 2010-10-17 21:17

Trwa nadal dobra passa Karoliny w meczach wyjazdowych z UNIĄ w Jaroszowie.To już 6 mecz w którym KAROLINA przywozi punkty z Jaroszowa.Dzisiejszy mecz miał też swoją otoczkę ponieważ drużynę gospodarzy prowadzi były trener KAROLINY Mariusz Kowalski.Już w 2 minucie Krawczyk był bliski pokonania bramkarza Uni Krawczyka.W odpowiedzi minutę później Sypko przestrzela z 8 metrów będąc w dogodnej sytuacji.W 9 minucie Ptak podaje do Krawczyka a ten trafia w bramkarza,za chwile Ignatowicz nie trafia do bramki z 11 metrów.W 16 minucie ponownie Sypko sprawdza Leletkę po jego mocnym strzale ,,Lelo"paruje piłkę na róg.W 20 minucie prowadzimy 1:0,Krawczyk podbiega po końcową linie i podaje piłkę w pole karne do Ptaka a Mateusz z woleja posyła piłkę przy lewym słupku.po zdobyciu gola nasi mocniej przyciskają,Ratajczyk decyduje się na strzał za pola karnego piłka przelatuje nad porzeczką.W 25minucie prowadzimy już 2:0.Ignatowicz znalazł w polu karnym Jarzęmbowskiego,,Petarda" posyła mocną piłkę na długi róg,ta jeszcze ociera się po rękach bramkarza Unii i wpada do bramki co bardzo ucieszyło liczną grupę kibiców z Jaworzyny.Sypko ponownie strzela na nasza bramkę ale i tym razem ,,Lelo"pewnie broni.W odpowiedzi po solowej akcji Karpacz posyła piłkę nad poprzeczką.W 40 minucie Karpacz ratuje nasz zespół od utraty bramki,wybijając piłkę która zmierzała do naszej pustej bramki.
  Po zmianie stron gra naszego zespołu siadła,już nie było tak dogodnych sytuacji jak w pierwszej połowie.Myśliński zaraz po wejściu w 61 minucie zdecydował się na raj d lewą strona i zamiast podać do kolegów posłał piłkę na poprzeczką.Unia miała dogodna sytuacje na zdobycie gola w 67 min. kiedy to Arendarczyk strzelał z wolnego z 20 metrów ale pewnie w tym meczu broni Leletko i przy tej sytuacji nie dał sieę zaskoczyć.
  Cieszą kolejne 3 punkty,które po porażce Sudetów daje nam awans na 2 miejsce w tabeli.W dzisiejszym meczu Unia była słabszym zespołem nie mogła sobie poradzić z dobrze grającym naszym całym zespołem.