Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Hat-Trick Gieny!!!

• autor: skorupiarz, 2010-11-07 21:14

Dzisiejszy mecz był rozgrywany w ciągle padającym deszczu,nasi piłkarze bardzo chcieli wygrać ten mecz co było widać na boisku.Karolina grała rozważnie szanując piłkę,była to inna gra niż w poprzednich meczach.Mogła się ona podobać kibicom zgromadzonym na dzisiejszym meczu.Goście w I połowie byli słabsi od naszej drużyny czego efektem były zdobyte bramki.Pierwszą dogodną sytuację KAROLINA ma już w 8 min.,kiedy to Karpacz trafia w bramkarza gości Czecha.Prowadzenie dla naszej drużyny zdobywa Grzegorz Ignatowicz w 19min.,po podaniu Krzeczowskiego.W 27min Krawczyk dostaje piłkę z rogu i posyła piłkę z głowy obok prawego słupka.W 29 min.Krzeczowski wrzuca długą piłkę w pole karne ,Czech odbija piłkę przed siebie dobiega do niej ,,Giena"i umieszcza ją w bramce. Cztery minuty później było już 3:0.Jakub Graca decyduje się na strzał z 25 metrów w kierunku bramki gości ta odbija się od jednego z obrońców Kolibra i wpada do siatki,Kuba tak się cieszył ze zdobycia bramki ,że ślizgiem kolanami nabawił się urazu i musiał opuścić boisko.W 43min.Koliber przeprowadza akcję prawą stroną Bednarz wrzuca w pole karne a Piotr Kurek trafia do siatki obok bezradnego Wojcieszka.

Po przerwie do ataku ruszają goście z Uciechowa ale na szczęście nasi obrońcy nie dają się rywalom.W 47min.od utraty bramki ratuje KAROLINĘ Ratajczyk wybijając piłkę z linii bramkowej.W 54 minucie nasi się przebudzają i dwukrotnie zagrażają bramce Czecha Myśliński a po chwili Charytanowicz strzelają na bramkę Kolibra lecz piłka przechodzi dwukrotnie nad poprzeczką.W 66min.stoper gości popełnia błąd co skrzętnie wykorzystuje Ignatowicz ,wychodzi sam na sam z Czechem mijając go zdobywa trzecią bramkę w tym meczu z bliskiej odległości.Napór naszej drużyny nie ustępuje i w 85 minucie Rysiek Charytanowicz zdecydował się na strzał z lewego narożnika pola karnego i strzałem w długi róg ustala wynik spotkania.Warto dodać,że druga połowa odbywała się przy sztucznym świetle,które nieco rozjaśniło jesienną aurę.