Podsumowanie okresu przygotowawczego seniorów.

• autor: skorupiarz, 2011-03-18 20:43

O podsumowanie okresu przygotowawczego poprosiłem trenera Piotra Araszczuka.

G.B:Jak przebiegły przygotowania do rundy wiosennej?

Odp.P.A: Trudno jest mi się odnieść do okresu przed  06.02. 2011 ponieważ były trener nie zostawił żadnych notatek lub zestawień. Wiem, ze zespół rozegrał jeden sparing ze Stalą Świdnica. W pierwszym okresie przygotowań trenowaliśmy zarówno  na „Orliku” jak i na boisku zaliczając 3 jednostki treningowe w tygodniu oraz mecz sparingowy w każdą niedzielę. W lutym rozegraliśmy 4 mecze sparingowe w tym 3 na wyjeździe. W marcu trenowaliśmy już tylko na boisku – 3 razy w tygodniu. Rozegraliśmy  2 mecze sparingowe oraz jedną grę wewnętrzną z naszymi juniorami.

G.B.:Jaka była frekwencja na treningach?

Odp.P.A:W treningach i meczach uczestniczyło w sumie 24 zawodników. Po pierwszych treningach, a szczególnie meczach zauważyłem niestety brak dyscypliny i „rekreacyjne” podejście niektórych zawodników do  grania i trenowania. Jednak szybko określiliśmy sobie zasady współpracy  i wyjaśniliśmy, co nas czeka w rundzie wiosennej i jakie mamy cele.

Z powodu pracy w systemie dwuzmianowym nie wszyscy zawodnicy mogli regularnie uczestniczyć w treningach. Na wszystkich zajęciach treningowych i meczach był Mateusz Ptak. Wysoką frekwencję mają również: Konrad Leletko, Wojtek Sowa, Patryk Krzeszowski, Tomek Krawczyk, Damian Tymcik, Łukasz Karpacz, Mariusz Wojcieszek, Rafał Pierkowski i Kuba Graca.

DALSZY CIĄG -CZYTAJ ,,WIĘCEJ"

G.B:Na kim będzie oparty skład?

Odp.P.A:Pierwszym bramkarzem będzie Konrad Leletko. Rezerwowym pozostaje Mariusz Wojcieszek. Dobrze się stało, że Zarządowi udało się zatwierdzić do gry  młodego bramkarza Mariusza Duśko, o którego zabiegał m. innymi Cukrownik Pszenno. Na tej pozycji mamy więc już 3 bramkarzy i mam nadzieję, ze rywalizacja pomiędzy nimi przyniesie drużynie wymierne korzyści. W formacji obronnej nastąpiły największe zmiany. Do Patryka Krzeczowskiego dołączył pozyskany z Witkowa Przemysław Borys, który prezentuje solidne granie. Na bokach obrony o wyjściowy skład rywalizować będą Wojtek Sowa, Kuba Graca, Klemens Subczyński, Rafał Pierkowski, Bartosz Kwiatkowski.

W środku pomocy grać będą Damian Tymcik, Mateusz Ptak. Na bokach natomiast Tomek Krawczyk,  Mateusz Sienkiewicz, Artur Zielonka, Adam Myśliński i Tomek Majewski.

O grę w ataku rywalizować będą Grzegorz Ignatowicz, Piotrek Jarzembowski, Kamil Sobczyński, Łukasz Karpacz, Rysiek Charytanowicz i Szymon Skupniewicz.

G.B:O co będziemy walczyć w tej rundzie?

Odp.P.A.O awans do klasy okręgowej.

Z KAROLINY ubyli:Tomek ZGÓRECKI-obrońca(kontuzja nie wznowił treningów),Paweł KRUPCZAK-grający trener,obrońca(CUKROWNIK Pszenno kl.A-transfer definitywny),Kamil RATAJCZYK-pomocnik(POLONIA Świdnica-III-liga-wypożyczenie),Michał KŁYSZEJKO-pomocnik,Rafał ZIELONKA-pomocnik,obaj zrezygnowali z dalszej gry .

Drużyna senirów w okresie przygotowawczym rozegrała 7 sparingów w których wystąpiło 24 zawodników:3 wygrała,1-zremisowała i 2 razy przegrała bramki 25:20.Bramki dla naszego zespołu zdobyli:7 bramek - Mateusz Ptak, 5 - Grzegorz Ignatowicz, 4 - Kamil Sobczyński, 3 - Piotr Jarzembowski, 2 - Łukasz Karpacz, 1 - Tomasz Krawczyk, Damian Tymcik, Mateusz Sienkiewicz i Przemysław Borys.

Stal Świdnica(KL.O) -  Karolina Jaworzyna Śląska 4:2 (bramki: Ptak i Ignatowicz)

Venus Nowice(KL.A) - Karolina Jaworzyna Śląska 5:5 (bramki: 3 - Ptak, 1 - Ignatowicz i Jarzembowski)

Unia Jaroszów(KL.A) -  Karolina Jaworzyna Śląska 7:6 (bramki: 2 - Ptak i Sobczyński, 1 - Krawczyk i Karpacz)

Karolina Jaworzyna Śląska - Grom Witków 0:0

Ślęża Sobótka(KL.A) -  Karolina Jaworzyna Śląska 2:5 (bramki: 2 - Jarzembowski, 1 - Karpacz, Ptak i Sobczyński)

Piast Bolków(KL.A) -  Karolina Jaworzyna Śląska 1:3 (bramki: 2 - Sobczyński, 1 Ignatowicz)

Karolina Jaworzyna Śląska - Czarni Sieniawka(KL.A) 4:1 (bramki: 2 - Ignatowicz, 1 - Sienkiewicz i Borys)

autor: pumeksior 2011-03-19 22:44:43

Profil pumeksior w Futbolowo Wywiad z trenerem-super pomysl!Mam nadzieje,ze taka forma przekazu bedzie czesciej goscila na tej stronie i stanie sie dodatkiem do pomeczowych opisow.Calkiem fajnie byloby poczytac opinie trenera,wybranych zawodnikow (obu druzyn)nt.zakonczonego spotkania.Super sprawa!