Dwie połowy

• autor: skorupiarz, 2011-03-20 18:30

new!!!!21.03       Dodano poniżej link do filmików z meczu,zapraszam do oglądania

Dwie różne połowy zagrała drużyna naszej KAROLINY, o ile w pierwszej połowie byli drużyna dominującą to w drugiej połowie od 58minuty przestali grać i zaczęli tracić gole.I zamiast wysokiego zwycięstwa,skończyło się na 9:4
        Zaczęło się bardzo dobrze w 6min.Ptak wykonuje rzut rożny z lewej strony,piłkę  wybija z pola karnego głową Zawadzki dochodzi do niej Tymcik,podaje do Ptaka ten biegnie pod pole karne i oddaje do Krawczyka posyła piłkę  w kierunku bramki dopada ją Mateusz Sienkiewicz i prowadzimy 1:0.2 minuty później było już 2:0,Karpacz podaje do Ignatowicza a ,,Giena" umieszcza ją w bramce.W 16 minucie powinno być 3:0,Karpacz przeprowadza prawą stroną akcję podaje w pole karne a Ptak będąc przed bramką przenosi piłkę nad poprzeczką.Co się nie udało w 16 to udało się w 20 minucie.Sienkiewicz dostał podanie od Borysa na środku  pola karnego goście domagali się spalonego a ,,Sieniu" umieszcza piłkę obok prawego słupka.W 22 minucie prowadzimy 4:0 Karpacz dostał piłkę przed polem karnym obrócił się podał dalej do Ptaka a ten do ,,Gieny" który umieszcza piłkę tuż przy lewym słupku.W 26 minucie obrońca Victorii Zawadzki wybija piłkę z własnej bramki po strzale Ignatowicza.W 36 min.Karpacz podaje do Ignatowicza a ten będąc w doskonałej sytuacji trafia w bramkarza gości.Cztery minuty później Karpacz posyła piłkę wzdłuż bramki i ku zaskoczeniu Łukasza wpada do bramki.W 40 min.Sienkiewicz fauluje przed naszym polem karnym zawodnika gości,Victoria wykonuje  rzut wolny,piłkę przed siebie paruje Leletko a Sucharzewski pakuje piłkę do naszej bramki.

czytaj:,,więcej"

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie,Karolina nadal dyktuje warunki gry.W 46 min.Tymcik posyła piłkę wzdłuż bramki ale nikt nie zamyka akcji.Minute później Jarzembowski podaje w pole karne do Ptaka a ten ponownie nad bramką.Za chwile oblężenie bramki Tuszyna nasi trzykrotnie strzelają z bliskiej odległości ale z obroną ręką wychodzi bramkarz gości.Karolina nie zwalnia,Karpacz wpada w pole karne gdzie jest faulowany,rzut karny pewnie wykonuje Mateusz Ptak podwyższając na 6:1.I od tej pory Karolina przestaje grać i do głosu zaczynają dochodzić zawodnicy gości.W 58 min. Leletko bezsensownie fauluje w polu karnym zawodnika gości,Walczybok pewnie wykorzystują  11.Pięć minut później wrzutka w pole karne piłka leci w kierunku lewego spojenia Leletko interweniując odbija piłkę przed siebie ale niestety dobiega do niej Śliżewski i umieszcza ją przy lewym słupku.W 76 minucie mamy drugi rzut karny dla Victorii,w narożniku pola karnego zawodnika gości fauluje Pierkowski i ponownie Walczybok zdobywają bramkę z karnego.Po tej stracie bramki Karolina wreszcie się przebudza i stwarza groźne sytuacje.Dwukrotnie dogodne sytuacje marnuje Karpacz w 78 i 79minucie.Kolejną groźną akcje przeprowadza Victoria w 81min.ale tym razem Leletko ratuje nasz zespól od utraty gola.W rewanżu w 80min.Tymcik okiwał obrońców Victorii w polu karnym podwyższa na 7:4.W 86min.akcja prawą stroną: Tymcik podaje wzdłuż bocznej linii do Sobczyńskiego a ten wrzuca w pole karne na głowę Łukasza Karpacza piłka przelatuje przez ręce bramkarza gości i wpada do bramki.Nasi nie odpuszczają,grają do końca i w 87min.Przemysław Borys zdobywa pierwszą bramkę w oficjalnym meczu Karoliny posyłając piłkę nad bramkarzem.

KAROLINA JAWORZYNA-VICTORIA TUSZYN 9:4(5:1)
1:0-Sienkiewicz(Krawczyk)-6min.
2:0-Ignatowicz(Karpacz)-8min.
3:0-Sienkiewicz(Borys)-20min.
4:0-Ignatowicz(Ptak)-22min.
5:0-Karpacz-36min.

5:1-Sucharzewski-40min.
6:1-Ptak(karny)-51min.
6:2-Walczybok,karny-58min.
6:3-Śliżewski-63min.
6:4-Walczybok,karny-76min.
7:4-Tymcik-80min.
8:4-Karpacz-głową(Sobczyński)-86min.
9:4-Borys-87min.

KAROLINA:Leletko-Sowa,Krzeczowski,Borys,Graca(46'Pierkowski)-Sienkiewicz(63'Subczyński)
Ptak,Tymcik,Krawczyk(46 Sobczyński)-Ignatowicz(46'Jarzembowski)Karpacz

VICTORIA:Kiersnowski-Zawadzki,Dyrcz,Śliżewski,Koselski(23'Kunecki),GarbaczJ,Podleśny,
Sucharzewski,Śliżewski(70'Kossakowski),GarbaczT,Walczybok

żółte kartki:Leletko(58'),Krzeczowski(77'),Jarzembowski(67')-KAROLINA;Dyrcz(35'),Śliżewski(38')-VICTORIA

sędzia główny:Sikorski Grzegorz;asystęci:I-Klimek Przemysław,II-Olszewski Henryk(Świdnica)

Po meczu powiedzieli:

trener Victorii Leszek Orliński:Co tu mówić,wynik mówi sam za siebie,pierwszy mecz na wyjeździe jesteśmy na dorobku,kleję drużynę .Wyszło tak jak wyszło,myślę że następne mecze będą lepsze w naszym wykonaniu.Karolina była dzisiaj lepsza, widać dobrą prace trenera

relacja z meczu i zdjęcia:

Filmiki z meczu: http://www.youtube.com/user/dablju8#g/u

• czytano: [1977]

autor: fryzjer78 2011-03-20 21:02:51

Profil fryzjer78 w Futbolowo wynik cieszy, ale...." głupie" kartki, dwie bramki można zapisać bramkarzowi no i liczne nie wykorzystane sytuacje bramkowe. Chłopaki głowa do góry i pracować nad sobą na treningach. POZDRO!!!

autor: krychoztyzos123 2011-03-20 22:39:35

Profil krychoztyzos123 w Futbolowo Brawo :) Udana inauguracja sezonu MKS<3

autor: pumeksior 2011-03-20 22:41:12

Profil pumeksior w Futbolowo gratulacje panowie,za tydzien walka o kolejne punkty,wiec pelna mobilizacja:)