Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Nie wykorzystali szansy

• autor: skorupiarz, 2011-04-03 20:51

Seniorzy KAROLINY nie wykorzystali szansy na wskoczenie na drugie miejsce w tabeli, mimo przewagi w meczu ,zremisowali z SUDETAMI Dziećmorowice 1:1.Prowadzenie dla naszego zespołu uzyskał w 79min.Piotr Jarzembowski.Nasi nie cieszyli się jednak długo,bo w 80 min.nasz bramkarz Duśko wypuszcza piłkę z rąk,Sowa nie zdołał wybić piłkę z naszego pola karnego do piłki dochodzi Kozioł Piotr i strzałem pod poprzeczkę ustala wynik spotkania na 1:1.W 81 drugą żółtą kartką a zarazem czerwoną kartkę ujrzał Patryk Krzeczowski za nie cenzurowane słowa w kierunku zawodnika gości.

KAROLINA Jaworzyna Śl.-SUDETY Dziećmorowice 1:1(0:0)
1:0-Jarzembowski(Ptak) 79min.
1:1 Kozioł Piotr 80min.

żółte kartki:Krzeczowski-KAROLINA,Cajma-SUDETY
czerwona kartka:Krzeczowski(druga żółta 81min.)

widzów ok.500

KAROLINA:12Duśko-15Sowa,11Krzeczowski,2Borys,13Graca,5Sienkiewicz(70'16Jarzembowski)
17Tymcik,7Ptak,6Krawczyk,-9Karpacz,10Ignatowicz
SUDETY:12Jaśkiewicz-7Kumor ,11Spadło ,3Cajma ,4Kwiatkowski ,6Śmieszek(67'9Kozioł) ,8Dudeńko ,13Sobolewski ,18Otwindurski ,17Osiecki ,10Grzesiak

czytaj ,,więcej":

Pierwsza połowa meczu KAROLINA-SUDETY było widowiskiem wyrównanym,gra toczyła się głównie na środku boiska.Było widać że obie drużyny nie chcą przegrać tego meczu i co jakiś czas przeprowadzały kontrę.Najdogodniejszą sytuację do zdobycia bramki w 1 połowie dla KAROLINY miał Grzegorz Ignatowicz w 24min. kiedy to piłka po jego strzale przeleciała obok lewego okienka bramki SUDETÓW.Goście natomiast mieli okazję do zdobycia bramki trzy minuty później,gdy Grzesiak będąc w naszym polu karnym posłał głową piłkę w stronę naszej bramki na tyle lekko,że Duśko nie ma problemów ze złapaniem piłki.
      Po zmianie stron w 55min.ponownie Grzesiak próbował pokonać Duśkę ale i tym razem Mariusz był na miejscu, w odpowiedzi Karpacz posyła piłkę wysoko nad bramką Jaśkiewicza.Od 60 minuty KAROLINA mocniej przycisnęła i zaczęła stwarzać dogodne sytuację.Najpierw Ptak(63min.) podaje do Ignatowicza a ten trafia w ręce Jaśkiewicza.Trzy minuty później piłka po strzale Ptaka przechodzi tuż przy prawym słupku.Za chwilę Krawczyk marnuje ,,100"Jaśkiewicz pewnie chwyta piłkę.W 70 za słabo spisującego Sienkiewicza wchodzi Jarzembowski co okazało się dobrym posunięciem.W 75min.goście wykonują rzut rożny po którym Duśko wypiąstkowuje piłkę przed siebie.W 79min.mamy wreszcie bramkę: Ptak wypuszcza idealnie w uliczkę Piotrka Jarzembowskiego,a popularny ,,Petarda"będąc w towarzystwie dwóch obrońców i bramkarza SUDETÓW ,półleżąc posyła piłkę w prawy róg bramki.Na stadionie zapanowała euforia,która nie trwała długo.Zaraz po wznowieniu gry goście przeprowadzają szybka kontrę po której goście oddają strzał w kierunku naszej bramki,Duśko tak niefortunnie łapie piłkę że ta wypada mu z rąk jeszcze Sowa próbuje wykopać futbolówkę ale niestety przejmuje ją Piotr Kozioł i ku rozpaczy miejscowych kibiców pakuje piłkę pod naszą poprzeczkę(80min.).I zrobiło się nerwowo gdy za chwilę Patryk Krzeczowski za nie cenzurowane słowa w kierunku zawodnika gości otrzymał drugą żółtą a w efekcie czerwoną kartkę.Nasi jeszcze raz się zrywają i w 87min.powinni prowadzić 2:1.Krawczyk będąc przed piątką SUDETÓW oddaje mocny strzał po którym Jaśkiewicz ratuje swój zespół od utraty bramki ,wybijając piłkę na róg.Szkoda straconych punktów ale niema co się załamywać,gramy dalej,pozostało jeszcze 12 kolejek.

Po meczu powiedzieli:
Trener KAROLINY Piotr Araszczuk:,,Jeszcze raz chciałbym podziękować zawodnikom za dzisiejszy mecz w którym dali siebie wszystko.Pierwsza polowa wyrównana,w drugiej połowie zmieniłem Sienkiewicza wszedł Jarzembowski co przyniosło rezultat w postaci bramki dla nas.Jednak za chwilę straciliśmy bramkę po błędzie bramkarza.W przekroju meczu powinniśmy wygrać ten mecz.Ale przed nami jeszcze dużo meczy i myślę że drużyna będzie tak zmotywowana to osiągniemy sukces."

Trener SUDETÓW Wiesław Kosowski:,,Wydaje mi się,że remis zasłużony,chociaż w drugiej połowie KAROLINA miała więcej sytuacji stu procentowych do wykorzystania niż my.Ogólnie jestem zadowolony z remisu"