Porażka z Zagłębiem!

• autor: skorupiarz, 2011-04-10 19:19

Nie udała się pierwsza z czterech jakie nasz czekają wyprawy do Wałbrzycha.KAROLINA będąc przeważającą drużyną zwłaszcza w pierwszej połowie przegrywa z ZAGŁĘBIEM WAŁBRZYCH 1:2(1:1).Jedyną bramkę dla KAROLINY zdobył Mateusz Ptak w 34min.

Nowe 12.04:filmik z meczu bramka M.Ptaka!

czytaj "więcej"

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga naszego zespołu,który stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji z których mogła paść bramka.Najpierw Krawczyk dogrywa wzdłuż bramki ale nie ma nikogo aby wpakowac piłkę do bramki(5')następnie Ptak trafia w ręce Wojciechowskiego(6')a następnie ponownie Krawczyk(11')trafia w bramkarza.Nasi ciągle atakują i mają przewagę na boisku,Zagłębie pierwszy strzał na naszą bramę oddali w 16'kiedy to Dobiega posyła wysoko piłkę nad bramka Wojcieszka.W 32'Ptak uruchomił Jarzembowskiego a ten mając przed sobą tylko Wojciechowskiego posyła piłkę tuż przy prawym słupku.W 34'prowadzimy wreszcie 1:0,Ptak otrzymał podanie od Borys przed polem karnym,minął kilku obrońców "położył" na ziemi Wojciechowskiego i pakuje piłkę do siatki.W 38' mogło być 2:0 Karpacz będąc przed Wojciechowski posyła piłkę wysoko nad bramką.Jak się nie strzela bramki to się ją traci tak było i tym razem Zagłębie przeprowadza prawą stroną akcję po której Krauze pakuje piłkę do naszej bramki(40').Nasi chcą szybko odzyskać prowadzenie w 41'Jarzembowski wychodzi na czystą pozycję lecz jest faulowany przed polem karnym przez bramkarza gospodarzy,sędzia nie zareagował na to a mógł przynajmniej upomnieć Wojciechowskiego żółtą kartką.
       W drugą połowę szybciej weszli miejscowi zawodnicy,którzy podkręcili tępo i w 55' zdobywają zwycięską bramkę.Borowiak będąc na naszej piątce,wycofuje jednak piłkę do Wawrzyniaka a ten precyzyjnym strzałem pokonuje Wojcieszka tuż przy słupku.Za chwilę Zagłębie ma kolejną dogodna sytuację ale na szczęście Suchara nie trafia w naszą bramkę.Im bliżej końca spotkania zaczęły się mnożyć błędy sędziów.W 68' w polu karnym faulowany jest Damian Tymcik ale i tym razem sędzia nie dopatrzył się faulu na naszym zawodnik.Nie dopatrzyli się dwukrotnie sędziowie również spalonych po których Zagłębie wychodzi na czystą pozycję po których Wojcieszek wychodzi obronną ręką.W 87'sędzia dopatrzył się faulu Patryka Krzeczowskiego po za linią boczną boiska a,że to była już druga żółta kartka Patryk musi opuścić boisko.
   Po zakończeniu meczu zrobiło się nerwowo na boisku(czerwona kartkę ujrzał Subczyński) i na trybunach doszło do bójki szalikowców ZGŁĘBIA I KAROLINY.Schodząc w kierunku szatni został uderzony Prezes KAROLINY Łukasz Czajkowski co było wpisane w protokóle pomeczowym przez sędziego.Interweniowała policja.

ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH-KAROLINA JAWORZYNA ŚL.2:1(1:1)
0:1 Ptak 34min.(Borys)
1:1 Krauz 40min.
2:1 Wawrzyniak 51min.

Zagłębie: Wojciechowski – Radoń, Marcel Dobiega (13’ Szymaniak), Borkowski, Zawadzki – Żygało, Wawrzyniak (72’ Nowak), Przemysław Dobiega, Kraus (89’ Kupniewski) – Borowiak (85’ Nyklasz), Suchara

Karolina: Wojcieszek – Sowa, Krzeczowski, Borys, Graca – Krawczyk, Ptak (76’ Subczyński), Tymcik, Sienkiewicz (73’ Majewski) – Jarzembowski, Karpacz.

żółte karki:Krzeczowski(KAROLINA)
czerwone kartki:Krzeczowski(po 2 żółtych 87') i Subczyński(po zakończeniu meczu)obaj KAROLINA

sędzia główny:Marcin Tekla,I-asystent:Dariusz Borodiuk,II-Mieczysław Sota- KS PPN Świdnica

Po meczu powiedzieli:

Trener KAROLINY Piotr Araszczuk:"Ten mecz nie powinniśmy przegrać!. W dalszym ciągu kuleje  w naszym
zespole brak koncentracji. Strzelamy bramkę i szybko tracimy prowadzenie po prostych błędach w obronie. Cel jaki sobie nakreśliliśmy niestety oddalił nam się . Gramy jednak do końca. Zostało jeszcze 11 meczów. O pracy sędziów w tym meczu mogę tylko powiedzieć - skandaliczne!!!

Trener Zagłębia Eugeniusz  Piechocki:,,Mecz walki,ciężko było,ale wiadomo jak to w takich meczach bywa.Karolina próbuje awansować,my próbujemy też tam trochę powalczyć.Nie powiem,że wygrał lepszy,bo mecz był naprawdę ciężki dla obu drużyn.Co do sędziowania nie chcę się wypowiadać,to już nie moja sprawa.Wygrywa ten kto strzela bramki my strzeliliśmy jedną więcej i dla tego to my cieszymy się ze zwycięstwa."