Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Powtórka z jesieni

• autor: skorupiarz, 2011-05-01 13:52

Seniorzy KAROLINY zremisowali po słabym meczu z Wałbrzychu z GWARKIEM 1:1.Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał Łukasz Piątek w 17min.nasi wyrównali jeszcze przed przerwą po strzale Grzegorza Ignatowicza.Po przerwie nasi zagrali nieco lepiej ,ale wynik nie uległ zmianie.Od 66min.nasi grają w dziesiątkę,po dwóch żółtych kartkach a zarazem czerwonej boisko opuszcza strzelec bramki Grzegorz Ignatowicz za dyskusje z sędziom głównym ......czytaj,,więcej"

Seniorzy KAROLINY przywieźli z Wałbrzycha kolejny punkt tym razem zremisowali z GWARKIEM Wałbrzych 1:1.Pierwsza połowa to lekka przewaga GWARKA miejscowi częściej atakowali naszą bramkę ale dzisiaj na szczęście nie mieli dnia do zdobywania bramki.Pierwszą okazje do zdobycia gola ma jednak KAROLINA(3min),Krawczyk wbiegł z lewej strony w pole karne GWARKA i mocnym strzałem sprawdził Hamerskiego.W odpowiedzi Mucha  posyła piłkę obok lewego słupka bramki Wojcieszka.W 10 min.mogliśmy prowadzić 1:0 Ignatowicz wymanewrował obrońców GWARKA i będąc przed bramką posyła piłkę wprost w ręce Hamerskiego.Gwarek podkręca tempo gry i mocniej atakują na naszą bramkę,najpierw Marcin Michnicki trafia w Wojcieszka(12min)a pięć minut później ten sam zawodnik podaje piłkę do Piątka ten zakręcił naszą obroną i umieszcza piłkę w naszej bramce.GWAREK jednak nie zwalnia i co jakiś czas groźnie atakują,w 19min.ponownie Wojcieszek broni strzał Michnickiego a w 26min.Waszak strzela za pola karnego obok naszej bramki.W 34min.mamy z lewej strony wolnego,Sowa strzela na bramkę Hamerski odbija piłkę przed siebie ale niema nikogo by ją dobić.Nasi nieco przycisnęli,w 41 Karpacz trafia Hamerskiego a minutę później mamy bramkę wyrównującą.W 42min.Krawczyk podaje do Ignatowicza a Grzesiek strzela po ziemi Hamerski rzucił się w kierunku piłki a ta wpada po jego rękach do bramki tuż przy lewym słupku.KAROLINA ma jeszcze jedną akcję,nasi podchodzą pod pole karne Gwarka ale sędzia główny kończy pierwszą połowę.
        W drugiej połowie gra z obu stron siadła,na grę naszego zespołu zaważyła sytuacja z 66min.kiedy to Ignatowicz nie mógł się pogodzić z decyzją sędziego Andrzeja Plugara,który pokazał mu żółta kartkę za faul,Grzesiek dalej dyskutuje i ogląda drugą żółtą kartkę a w efekcie czerwoną.Gra toczy się głównie w środku boiska lepsze wrażenie mimo straty jednego zawodnika sprawia KAROLINA,która przeprowadza kilka akcji ale żadna bramka już nie wpadła.W doliczonym już czasie GWAREK dwukrotnie ma rzut rożny,przy pierwszym Wojcieszek wybija piłkę za linie końcową boiska a przy drugim nasi obrońcy wybijają piłkę z naszego pola karnego.

GWAREK WAŁBRZYCH-KAROLINA JAWORZYNA ŚL.1:1(1:1)
1:0-Łukasz Piątek 17min.
1:1-Grzegorz Ignatowicz 42min.

Karolina:Wojcieszek - Sowa Borys Tymcik Graca - Sienkiewicz(70'Majewski) Ptak Karpacz Krawczyk - Ignatowicz Jarzembowski

Gwarek: Hamerski - Chanek (51 Kłodawski), Szczurek, Sęk (66 Botwina), Samiec - Michnicki Marcin, Sysiak (51 Michnicki Maciej), Waszak, Abid - Piątek, Mucha

żółte kartki:Piątek ,Michnicki(Gwarek) ,Tymcik(Karolina)
2 żółte/czerwona:Ignatowicz(Karolina)66min.

sędzia główny:Andrzej Prugar asystenci  I-Krzysztof Lewandowski,II-Sławomir Lenio(Wałbrzych)