Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Szczęście było blisko

• autor: skorupiarz, 2011-05-22 21:28

Bardzo blisko zwycięstwa z liderem w Bystrzycy byli seniorzy KAROLINY,wyrównująca bramkę tracą z karnego w 90 minucie!.Prowadzenie dla KAROLINY zdobył z rzutu wolnego z ok 30 metrów Grzegorz Ignatowicz w 8 minucie,gospodarze wyrównują w 21min.po zagraniu Zieby w pole karne piłkę do bramki pakuje głową Tomasz Łysoń.Nasi się nie załamują i w 26 minucie mamy z prawej strony rzut rożny,Ignatowicz precyzyjnie centruje na głowę Adama Myślińskiego a ten zdobywa prowadzenie 2:1,piłka ociera się o lewy słupek i wpada ku rozpaczy miejscowych kibiców do bramki.I gdy wydawało się ,że KAROLINA wygra ten mecz to w 90 minucie Majewski fauluje tuż przy linii pola karnego a sędzia główny pan Oskar Hupało popełnia błąd uznając że faul był w polu karnym i wskazał na wapno..Pewnym wykonawcą rzutu karnego  okazał się Andrzej  Konefał  i mecz kończy się remisem 2:2 ....

czytaj ,,więcej"

Początek spotkania to badanie się obydwu drużyn gra toczy się przeważnie w środku boiska.W 8 minucie prowadzimy już  1:0.Karolina przeprowadza akcję lewą stroną,gospodarze przerywają ją jednak na 30 metrze faulem tuż przy linii bocznej boiska.Rzut wolny wykonuje Grzegorz Ignatowicz i mocnym strzałem w długi róg umieszcza piłkę w bramce gospodarzy.Dwie minuty później Tomek Majewski decyduje się na strzał za pola karnego,piłka przelatuje jednak nad bramką.W 16 minucie gospodarze mogli wyrównać ,Łysoń wpada w nasze pole karny,oddaje strzał lecz trafia w Mariusza Wojcieszka.Pięć minut później mamy jednak remis,LKS przeprowadza prawą stroną kontrę.Rafał Pierkowski nie zabrał piłki Ziębie tuż przy końcowej linii ten wrzuca piłkę w nasze pole karne gdzie jest nie obstawiony Tomasz Łysoń,który zdobywa wyrównującą bramkę głową.Nie załamało to naszych piłkarze i w 26 minucie ponownie prowadzimy.,,Giena" wykonuje rzut rożny z prawej strony, centruje wprost na głowę Adama Myślińskiego,który posyła piłkę w kierunku lewego słupka,piłka odbija się od zewnętrznej strony słupka i wpada do bramki.W 31minucie Mariusz Wojcieszek zabiera w zamieszaniu piłkę zawodnikom LKS.W 37minucie Bystrzyca ma rzut wolny w okolicy naszego pola karnego,strzał Konefała pewnie chwyta Wojcieszek.W odpowiedzi Ignatowicz z narożnika pola karnego posyła piłkę nad poprzeczką.

Po zmianie stron gospodarze ruszają do zmasowanego ataku ale na szczęście ani Sajdak(46')ani Łysoń(48') oraz Szewczyk W. nie zdołali pokonać Wojcieszka.Nasi budzą się w 55min. najpierw Ignatowicz strzela tuż przy lewym słupku i w 63min.Ignatowicz ponownie strzela z wolnego jednak tym razem Markowski wybija piłkę na róg a 64 min.Jarzembowski posyła piłkę za pola karnego nad bramką.W 73 Bystrzyca ma kolejną szansę ale i tym razem Wojcieszek broni strzał Łysonia.Dwie minuty później mamy kolejny rzut rożny i tym razem wykonuje go Ignatowicz podaje piłkę do Tomka Majewskiego a ten posyła piłkę nad lewym spojeniem bramki.W 90minucie mamy kontrowersyjną sytuację,Majewski fauluje zawodnika gospodarzy tuż przy linii bocznej naszego pola karnego a sędzia główny dyktuje ,,11"dla miejscowych.Pewnym wykonawcą karnego okazał się Andrzej Konefał który ustala wynik spotkania na 2:2.Już w doliczonym czasie (90+3) Skupniewicz ma szansę na zmianę wyniku ale piłka po jego strzale przelatuje obok bramki.

Cała drużyna zasługuje na słowa uznania za walkę a szczególnie Mariusz Wojcieszek, który ratował swój zespół  z opresji.Oby takie zaangażowanie było do końca sezonu.

LKS BYSTRZYCA GÓRNA -KAROLINA JAWORZYNA  ŚLĄSKA 2:2(1:2)
0:1 Ignatowicz 8min.z wolnego
1:1 Łysoń 21min.z głowy
1:2 Myśliński 26min. z głowy(Ignatowicz)
2:2 Konefał 90min.karny

LKS:Markowski- K.Szewczyk Klemiński W.Szewczyk Niedziałkowski(83'Pieczyński) Klag Konefał Somala Sajdak Zięba(60'?)Łysoń(83'Michalski)
KAROLINA:Wojcieszek- Majewski Pierkowski Myśliński Subczyński- Sienkiewiczkartka_zolta.gif Karpacz Ptak Krawczk- Ignatowicz Jarzembowski(83'Skupniewicz)

sędzia główny:Hupało Oskar, asystenci:I-Szylar Dariusz II-Chodorowski Marcin-Kłodzko