Mogli wygrać wyżej

• autor: skorupiarz, 2011-05-25 20:37

Seniorzy KAROLINY pokonali w dzisiejszym meczu vice lidera A-klasy SKALNIK Czarny Bór 3:1(2:0)Prowadzenie dla naszej drużyny zdobył głową po podaniu Grzegorza Ignatowicza Piotr Jarzembowski w 32min.Na 2:0 trzy minuty później podwyższył Przemysław Borys  również głowa i również z podania ,,Gieny".Trzecią bramkę dla KAROLINY zdobywa Mateusz Ptak po podaniu Tomasza Krawczyka w 48min.Honorową bramkę dla SKALNIKA zdobył w 80min.Witek.Pierwsze 16 minut zaliczył w drużynie seniorów Paweł Krzak.

galeria z meczu:

czytaj,,więcej"

Na początku spotkania KAROLINA chciała zdobyć szybko bramkę, w ciągu pierwszych 14min.nasi maja trzy rzuty wolne ale z żadnego nie padła bramka.Już w pierwszej minucie Sowa trafia wprost w ręce bramkarza gości Wyszowskiego.Następnie Ignatowicz dwukrotnie próbuje i dwa razy piłka przelatuje nad bramką SKALNIKA.Widząc nieporadność naszych piłkarzy SKALNIK ruszył do ataku i miedzy 21 a 27min.marnują dwie dogodne sytuacje.Najpierw Witek mając tylko przed sobą Wojcieszka trafia w słupek.W 27min.Kois będąc na ,,5"strzela w kierunku bramki ale skuteczną paradą popisuje się Wojcieszek.Gooool!Przebudziło to nasza drużynę,która zaczęła mądrzej grać i 32min.obejmujemy prowadzenie.Piotrek Jarzembowski dostał podanie z prawej strony i strzałem z głowy pokonuje Wyszowskiego.Za chwilę grający dzisiaj na szpicy na nie typowej pozycji dla siebie Krawczyk posyła piłkę obok lewego słupka.Gooool!Kolejna akcja KAROLINY przynosi drugiego gola.Ignatowicz będąc sam po lewej stronie tuż przy końcowej linii wrzuca piłkę na ,,5"a tam jest Przemek Borys i głową kieruje piłkę do bramki gości.Dwie minuty później Ignatowicz dostaje dobre podanie od Ptaka ale źle wykańcza akcję i piłka przelatuje nad bramką.Pod koniec pierwszej połowy jeszcze Majewski ma sytuację ale nie trafia do bramki-42min.
           Druga połowa rozpoczyna się od strzelenia trzeciej bramki dla nas.Gooool!W 48min.Tomek Krawczyk pognał wzdłuż bocznej linii pola karnego i wrzucił do Mateusz Ptaka a ten z bliskiej odległości pokonuje bramkarza gości.Po zdobyciu trzeciej bramki KAROLINA stanęła a do głosu dochodził SKALNIK.w 65min.zrobiło się zamieszanie w naszym polu karnym,nasi zawodnicy nie mogą wybić piłki z naszego pola karnego i na szczęście Kois nie trafia z 17 metrów do naszej bramki.W 69 min.Wojcieszek piąstkuje lecącą do naszej bramki piłkę,za chwilę Masiel strzela za pola karnego z wolnego nad naszą bramką.W miedzy czasie, Tymcik strzela wprost w ręce Wyszowskiego(66min).W 75minucie Adam Myśliński strzela obok lewego słupka.Gooool!Po kilku nie udanych próbach SKALNIK zdobywa wreszcie gola 80min.,Maliszewski podał z lewej strony na środek ,,16"gdzie jest Witek ten zrobił kilka kroków w stronę naszej bramki i ustala wynik spotkania na 3:1.SKALNIK miał jeszcze sytuację na bramkę w 85min.ale Wojcieszek uprzedza dwójkę zawodników gości.W 89min.Tymcik będąc na czystej pozycji przestrzela bramkę gości.
           Cieszy kolejna wygrana ale warto dodać że SKALNIK wystąpił w dzisiejszym meczu osłabiony w kadrze nie znalazł się między innymi najlepszy strzelec SKALNIKA Zdisław Pyrdoł.Mimo to cieszy fakt ze urwaliśmy punkty drużynie z samego czuba tabeli.Do gry po karze za czerwoną kartkę powrócił Przemek Borys,który wzmocnił szyki obronne.

KAROLINA JAWORZYNA ŚL.-SKALNIK CZARNY BÓR 3:1(2:0)
1:0 Jarzembowski(Ignatowicz)głową-32min.
2:0 Borys(Ignatowicz)głową-35min.
3:0 Ptak(Krawczyk)-48min.