Przegrali z pogodą.

• autor: skorupiarz, 2011-06-05 20:31

Mimo przewagi w pierwszej połowie seniorom KAROLINY nie udało się zdobyć choć jednego gola.Najbliżej zdobycia bramki w 21 min. był Mateusz Ptak który dostał idealne podanie w pole karne od Łukasza Karpacza i będąc na 5 metrze nie trafia do bramki.W drugiej połowie przy dużym upale nasi opadali powoli z sił i gospodarze pod koniec drugiej połowy zamykają nas na naszej połowie ale na szczęście ich akcje kończą się pod  polem karnym bramki Wojcieszka.W naszej drużynie zabrakło pewnego egzekutora,który wykończył by dogodne sytuacje.

GALERIA ZDJĘĆ:http://mkskarolina.futbolowo.pl/galeria,koliber-karolina-0-0,105537

2 GALERIA NA STRONIE http://koliber.futbolowo.pl/ galeria zdjęć p.Marcina Antoszczyka

NEW!!OPIS Z MECZU-CZYTAJ ,,WIĘCEJ"

KOLIBER UCIECHÓW-KAROLINA JAWORZYNA ŚL. 0:0

KAROLINA:Wojcieszek- Sowa Pierkowski Myśliński Majewski- Sienkiewicz(86'A.Zielonka)Borys Ptak Krawczyk- Karpacz Skupniewicz

KOLIBER:Korpowski-Niedojad Bób Włodek Żurawski Patera Sobuńko(83'Jędrowski)Filar Kubek(37'Antoszczyk)Koszała Matusiak

żółte kartki:Koszała(KOLIBER),Myśliński Pierkowski Sienkiewicz(KAROLINA)

sędzia główny:Krzysztof Nerllo asystenci:I-Jarosław Krażewski,II-Stanisław Mazur-KS WAŁBRZYCH

Początek meczu,który był rozgrywany w upalne niedzielne popołudnie należał do gospodarzy,którzy pierwsi zaatakowali bramkę Wojcieszka.Strzał Kubka na naszą bramkę w 4min.był zbyt lekki i nie celny piłka przelatuje obok lewego słupka.KAROLINA pierwszą dogodna sytuację ma w 9min.Mateusz Ptak wykonuje wolnego z prawej strony tuż przy końcowej linii boiska,wycofuje piłkę do nadbiegającego Sowy,Wojtek strzela mocno a bramkarz gospodarzy Korpowski odbija piłkę przed siebie i obrońcy wybijają piłkę na środek boiska.W 12min.Wojtek Sowa wrzucił długą piłkę w pole karne Kolibra,Adamowi Myślińskiemu zabrakło kilku centymetrów by dosięgnąć głową piłkę.Pięć minut później Łukasz Karpacz wpada w pole karne gospodarzy,okiwał trzech zawodników i zabrakło ostatniego strzału by zdobyć bramkę.Chwilę później Przemek Borys zdecydował się na strzał za pola karnego wprost w ręce Korpowskiego.W 21 minucie KAROLINA powinna prowadzić 1:0,Łukasz Karpacz podaje z prawej strony idealną piłkę do Mateusza Ptaka a ten będąc na 5 metrze pudłuje posyłając piłkę nad bramką.
   Na początku drugiej połowy w 47min. Wojtek Sowa posyła piłkę wzdłuż linii bramkowej KOLIBRA ale nie było nikogo by ją umieścić w bramce.W 60 min.Łukasz Karpacz dostaje piłkę przed polem karnym od Mateusza Ptaka,wpada w pole karne mija Korpowskiego i kieruje piłkę do bramki ale niestety i tym razem nie mamy szczęścia i obrońca wybija piłkę na róg.Po woli do głosu dochodzą miejscowi i w 67 min.Sobuńko bliski zdobycia gola,piłka po jego strzale mija lewy słupek bramki Mariusza Wojcieszka.Coraz bardziej opadających sił naszych zawodników wspierają nasi kibice a i miejscowi kibice zaczynają głośno dopingować swoich.Koliber przeprowadza trzy akcje ale będąc nawet 3 na 1 nie potrafili zdobyć bramki.W 72min.Skupniewicz strzela obok lewego słupka a za chwilę Majewski z główki posyła piłkę nad lewym spojeniem bramki KOLIBRA.Im bliżej końca spotkania nasi zawodnicy prawie na stojąco bronią wyniku wybijając piłkę z pod naszego pola karnego.Duże brawa należą się obu drużyną za grę i walkę w dzisiejszym meczu bo gać w takim upale było naprawdę ciężko!

autor: xavi03 2011-06-08 18:44:10

Profil xavi03 w Futbolowo można prosić o kontakt admina? GG: 8428827