Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Mogli przeskoczyć CUKROWNIK.

• autor: skorupiarz, 2011-06-12 20:13

Po pierwszej połowie wydawało się że KAROLINA rozgromi CUKROWNIK, bo do przerwy po bramkach Mateusza Ptaka w  32 i 34 minucie oraz Łukasza Karpacza w 43 min.prowadziła 3:0. I nic nie zapowiadało że będzie walczyła o zwycięstwo do ostatniego gwizdka sędziego.Pod koniec spotkania CUKROWNIK przycisnął i zdobył dwa gole,najpierw w 71 min.Mariusz Kwaszewski zdobywa  gola a w 81 kontaktowego gola zdobywa Łukasz Wolański.I do końca CUKROWNIK walczy o remis.

czytaj,,więcej"

news!!opis po niżej

Pierwszy kwadrans upłynął na badaniu się wzajemnie,gra toczyła się w środkowej części boiska.Pierwsi groźnie zaatakowali  goście ,w 15 minucie Mozol strzela na naszą bramkę piłka trafia w naszego obrońce i wychodzi na róg po którym Ciuba strzela nad naszą bramką.KAROLINA pierwszy groźny strzał  na bramkę oddała w 19 minucie kiedy to Adam Myśliński posłał piłkę nad bramką CUKROWNIKA.W 28 min. nie pewną interwencją popisał się Wojcieszek ,Mariuszowi piłka wylatuje z rąk i wychodzi przed pole karne na szczęście nasz bramkarz dopadł ją i wybił daleko w pole.W 32min. prowadzimy 1:0,Łukasz Karpacz  podaje w pole karne do Mateusza Ptaka a ten posyła płaską piłkę w lewy róg bramki Reizera.Dwie minuty później prowadzimy już 2:0,Szymon Skupniewicz pędzi lewą stroną boiska w kierunku bramki i będąc w polu karnym posyła piłkę w prawy róg bramki CUKROWNIKA ta jednak odbija się od słupka i od obrońcy i wpada pod nogi Mateusz Ptaka,który po raz drugi pokonuje Reizera.W 37 minucie Tomek Krawczyk trafia w bramkarza gości a mogło być 3:0.Pięć minut później Wojciech Sowa ciągnie piłkę prawą strona tuż przy bocznej linii i na wysokości  szesnastki zostaje sfaulowany przez Perełka za co zawodnik gości ujrzał żółtą kartkę.KAROLINA nie zwalnia i 43min.Łukasz Karpacz wbiega w pole karne przyjezdnych i mocnym strzałem podwyższa na 3:0.

Po zmianie stron CUKROWNIK miał dwie groźne sytuacje,w 50min po strzale 10 piłka przechodzi tuz przy lewym słupku a za chwilę Ciuba przenosi piłkę nad naszą bramką.W 55 minucie kolejną szanse na bramkę ma Szymon Skupniewicz,tym razem piłka po jego strzale ląduje w rękach Reizera ,szybka odpowiedź gości Krupczak będąc z prawej strony naszego pola karnego strzela nad poprzeczką bramki Wojcieszka.Dwie minuty później nasz bramkarz piąstkuje trudną piłkę daleko przed siebie co uchroniło od utraty bramki.W 64 min.Łukasz Karpacz podaje idealną piłkę w pole karne do Tomka Majewskiego,ale niestety Tomek traci piłkę będąc w dogodnej sytuacji.Jeszcze Jarzembowski próbuje podwyższyć wynik ale trafia w Reizera.Widząc niemoc naszych zawodników CUKROWNIK się budzi  i w 71 minucie Mariusz Kwaszewski zdobywa kontaktowa bramkę.W odpowiedzi Jarzembowski marnuje kolejną okazje.Przyjezdni mocniej przyciskają i w 81 min.tracimy drugą bramkę po strzale Łukasza Wolańskiego w lewy róg bramki.i zrobiło się gorąco nasi bronią się skutecznie na naszej połowie.Sędzia spotkania przedłuża mecz o 3 minuty w 91m Wojcieszek popisuje się piękną paradą po strzale Wolańskiego na prawy słupek.Jeszcze w ostatniej minucie CUKROWNIK  ma rzut wolny przed naszym polem karnym cała drużyna gości wraz z bramkarzem podbiegają w okolice naszej bramki ale na szczęście nasi zawodnicy oddalają zagrożenie wybijając daleko piłkę.W sumie był do dobry a zarazem szybki mecz w wykonaniu obydwu drużyn.Brawa dla naszego zespołu za walkę i grę zespołową.

KAROLINA JAWORZYNA ŚL.-CUKROWNIK PSZENNO 3:2(3:0)

1:0 Ptak(Karpacz) 32min.
2:0 Ptak(Skupniewicz) 34min.
3:0 Karpacz 43min.