Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

OS:Nerwówka do końca

• autor: skorupiarz, 2012-10-13 18:31

Drużyna seniorów KAROLINY zamiast wysokiego zwycięstwa ,musiała zadowolić się tylko minimalną wygraną z Vcictorią Świebodzice 3:2(2:1). Początek spotkania należał do gości,którzy przez pierwsze 10 minut przeważali na boisku zdobywając szybko prowadzenie.W 10' przed naszym polem karnym znalazł się nie obstawiony Paweł Martynoga,który huknął w kierunku bramki Burdzego piłka odbija się od lewego słupka i wpada do bramki.Taką samą sytuację ma 5 minut wcześniej Bodio,ale piłka po jego strzale odbiła się od słupka i wyszła w pole.Od tego momentu nasi przejmują inicjatywę na boisku stwarzając sobie dogodne sytuacją, ale ani Dąbrowski(12',22') ani Ignatowicz nie mogą trafić do bramki.Udał się to jednak Grzegorzowi Borowemu,który w zamieszaniu pod bramką Victorii zdołał umieścić głową piłkę z bliskiej odległości.Coraz częściej pod bramką Kąckiego robi się gorąco,bliscy strzelenia bramki dla Karoliny są Ptak(25') i Czykieta(27'). Nasz zespół wychodzi na prowadzenie jeszcze przed przerwą kiedy to Dąbrowski wycofuje piłkę na 7 metr do Mateusz Ptaka a ten płaskim strzałem pakuje piłkę w lewy róg bramki Kąckiego.

Druga połowa nie zmieniła obrazu gry dalej mamy przewagę w polu ale nie możemy tego wykorzystać,wykorzystują to jednak nasi goście w 66' nasz obrona nie mogła zatrzymać Pawła Martynoga,który znalazł się sam na sam z Burdzym i lobując go doprowadza do remisu 2:2.Wynik spotkania próbuje zmienić Borowy ale jego kąśliwe strzały nie znajdują kierunku do bramki.W 74'mamy rzut rożny z lewej strony boiska,do piłki dochodzi Sowa,który wrzuca piłę w pole karne Victorii najwyżej do piłki wyskoczył wprowadzony po przerwie Marcin Bal i strzałem głową ustala wynik spotkania 3:2.W 76' Dolecki mógł wyrównać ale po jego strzale z woleja piłka poszybowała nad naszą poprzeczką.W odpowiedzi Ptak trafia z Kąckego w 80'. Jeszcze pod koniec spotkania(88')sytuacji sam na sam z kącki nie wykorzystuje Ignatowicz i mecz mimo naprawdę kilku stu procentowych sytuacji kończy się naszym zwycięstwem 3:2

KAROLINA JAWORZYNA ŚL-VICTORIA ŚWIEBODZICE 3:2(2:1)
bramki:0:1 10'Martynoga,1:1 23'Borowy(głową,Sowa),2:1 45'Ptak(Dąbrowski),2:2 66'Martynoga,3:2 74'Bal(Sowa)
KAROLINA:Burdzy -Sowa, Krzeczowski, Krupczak(46'Bal), Czykieta, -Myśliński(67'Skupniewicz), Borowy, Ptak, T.Krawczyk, -Ignatowicz, Dąbrowski
VICTORIA:Kącki -Szczepański, Bodio, Sukiennki, Meges, Błaszczak(81'Bielawski), Marzynoga, Stoma, Szklarz(46'Dioduszko) Borgoń, Bałdys(46'Dolecki),
żółte kartki:Czykieta, Krupczak, Ignatowicz(KAROLINA), oraz Szepański, Stoma(VICTORIA)
sędzia główny:Piotr Zieniewicz, asystenci:1-Paweł Kuniawski, 2-Mieczysław Sota KS Świdnica