Czy dalej jest potrzeba robienia relacji live z meczów seniorów

Aktualności

Nie wykorzystali szansy!

• autor: skorupiarz, 2010-10-24 19:01

Drużyna seniorów KAROLINY po raz kolejny nie wykorzystała szansy wskoczenia na fotel lidera A-klasy.W dzisiejszym meczu po bardzo słabej grze przegrali z LKS Bystrzyca 1:3.Nasza drużyna na tle gości wypadła słabo w każdej formacji.Zawodnicy Karoliny nie mogli sobie poradzić z dobrze grającą obroną Bystrzycy,nasze akcje kończyły się pod polem karnym gości a strzały naszych zawodników przelatywały wysoko nad bramką.LKS podbudowany ostatnią wygraną z Sudetami chciał kontynuować dobrą passe co było widać na boisku.Ich akcje były szybkie i dobrze przemyślane.Nasi zawodnicy nie umieli wyciągnąć z tych akcji wniosków,tak było przy pierwszej bramce.W 21 minucie Krzysztof Szewczyk dostał piłkę na głowę i posyła ja w kierunku naszej bramki. Na szczęście nasi obrońcy wybijają piłkę na róg.W powtórce taka sama sytuacja lecz tym razem Szewczyk pakuje głową piłkę do naszej bramki.Karolina miała dogodna sytuację w 19 minucie kiedy to Ptak strzela za pola karnego Kosiński paruje piłkę przed siebie a z dobitką nie zdążył Jarzęmbowski.
Po zmianie stron gra nie uległa zmianie.Gra naszym się nie kleiła a goście szukali kolejnej szansy na podwyższenie wyniku co udało się w 62 minucie najlepszy strzelec LKS Konrad Sajdak znalazł się przed naszą bramką  i nie dał szans Leletce pakując piłkę do siatki.W 84 minucie wprowadzony w 60 min.Pieczyński wychodzi sam na sam z Leletką i zdobywa 3 bramkę dla Bystrzycy.Pod koniec spotkania gra się za ostrzyła i sędzia pokazał kilka żółtych kartek.Honorową bramkę dla Karoliny zdobywa Ignatowicz już w doliczonym czasie,Giena zostaje faulowany w polu karnym i sam  wykorzystuje karnego kierując piłkę w prawy róg bramki i  mecz kończy się przegraną KAROLINY 1:3.
 Za tydzień W NIEDZIELE 31 PAŹDZIENIKA O GODZ.11 derby naszej gminy VENUS Nowice-KAROLINA .Na ten mecz zapraszamy już dziś.Venus dzisiaj nie lada sztuki pokonał na wyjeździe SUDETY Dziećmorowice 3:1!!!!

relacja z meczu:

• Komentarzy [11]
  • czytano: [1179]

autor: ~benzema 2010-10-24 19:44:58

avatar Nie wykorzystali na własne życzenie.Trener tak wzmacniał obronę w II połowie, ze ta w podziękowaniu za zmiany razem z nim na czele wpuściła 2 bramki. Zawodnicy, których potencjał był potrzebny w 2 połowie w ofensywie siedzieli na ławce.Niech mi ktoś wyjaśni, po co zmiana przy stanie 0:1 obrońcy za obrońce?I zaraz następna.Nikt tak na świecie nie gra, nawet na wioskach......

autor: ~MKSik 2010-10-24 22:37:33

avatar Martwi porażka, ale jeszcze gorszy był styl. Nic nie usprawiedliwia tej porażki. Jeżeli chcemy awansować takie mecze musimy wygrywać. Powiem szczerze takie prezenty jakie robią dla Nas inne drużyny musimy wykorzystać. Wielkie gratulacje dla Nowic. Powodzenia dla Venusa w następnych meczach (poza najbliższym :) )

autor: ~jaworzyna 2010-10-24 22:39:45

avatar mamy kibicow mamy sponsorow z tego co wiem ale nie mamy zarzadu, z gora przegrywamy to sory okregowka nie dla nas niestety, poczekajmy pare lat to moze, bylem na meczu to nic nie grali i taka jest prawda. Bylem tez z czarnymi tez nic nie grali a reszte nie wiem, ale w tych dwoch meczach to naprawde zero :(

autor: ~trenerrinio 2010-10-24 22:40:40

avatar Potencjał drużyna ma ale trzeba to wszystko poukładać, stworzyć kolektyw.Ale to rola dla TRENERA, a nie dla zawodnika-trenera

autor: pumeksior 2010-10-25 06:07:07

Profil pumeksior w Futbolowo Szacunek za wole walki i ambicje ale tymi rzeczami meczy sie nie wygrywa.Bez koniecznych wzmocnien na wiosne nie mamy co liczyc na awans.

autor: ~AAA 2010-10-25 06:13:05

avatar Napisałem ,że nie jestem kibicem Karoliny i to jest fakt , ale czy napisałem , że jestem kibicem Gwarka! Nie i to też jest fakt . Patrzę na całe rozgrywki A klasy i uważam ,że awans wywalczy Gwarek , jeżeli będzie tak jak wy piszecie to pierwszy Wam pogratuluję. Na przyszłość czytajcie komentarze ze zrozumieniem za nim zaczniecie podejrzewać , że to ktoś od Was. Bystrzyca GÓRĄ !!!!

autor: ~anonim 2010-10-25 07:48:03

avatar Brak pomysłu jak rozmontować obronę Bystrzycy! Natoniast zmiany trenera doprowadziły do rozmontowania obrony Karoliny. Atak pozycyjny jest Naszą słabą stroną. Dzidy do przodu nic nie pomogą, piła wraca jak bumerang. Panie trenerze głowa do góry i trenujemy ten wariant gry na treningach. Pozdrawiam Kibic Karoliny

autor: fanmks77 2010-10-25 19:23:41

Profil fanmks77 w Futbolowo No cóż tak słabe mecze również się zdarzają. Warto się zastanowić czy winą tego jest niedocenienie przeciwnika czy moze brak właściwej strategi gry, a może nieprzemyślane decyzje prowadzącego drużynę. Panie trenerze więcej zaufania do zawodników i mniej błędnych ruchów przy zmianach w drużynie.

autor: fanmks77 2010-10-25 19:40:19

Profil fanmks77 w Futbolowo Sugeruję również nie uczestniczyć w grze tylko być trenerem za linią boiska i obserwować mecz, a następnie wychwytywać słabe strony nad którymi trzeba pracować.Taka postawa wszystkim wyjdzie na dobre.Pamiętajcie,że futbol to gra zespołowa, jednostka znaczy niewiele, więc bądźcie na boisku zespołem.Głowa do góry"NIC SIĘ NIE STAŁO..."lider na wyciągnięcie ręki.Jesteśmy z Wami:)))

autor: ~anonim 2010-10-25 21:33:11

avatar Trochę za mocno pojechałeś fanmks, z tym rozliczaniem to trochę szybko. Następny mecz będzie wygrany i znowu cool? Ta druzyna potrzebuje przegranych, bo wtedy poznaje się charkter. Tylko mądre wnioski i spokój pozwoli coś osiągnąć. Pozdrawiam MKS MKS MKS

autor: ~fanmks77 2010-10-25 22:52:54

avatar Nie śmie nikogo rozliczać,to nie moje zadanie,rozliczeniem będzie zakończony sezon.To jest tylko sugestia obiektywnego kibica, któremu na sercu leży nic innego jak tylko dobro drużyny.To prawda,że porażki również są potrzebne,ale muszą motywować a nie działać destrukcyjnie.Więc teraz tylko praca, determinacja i tak jak wspomniałeś spokój i mądre wnioski a będzie super.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.